Правила інтернет магазину Світ Дитини

1.Використання сайту.

Сайт , далі "Світ Дитини", надає вам споживчі дані про вироблювані товари в даному випадку: дитячий одяг. Світ Дитини дозволяє користувачам сайту переглядати матеріали сайту для особистого використання за умови дотримання правил використання сайту. Щоб уникнути конфліктних ситуацій ми просимо користувачів не порушувати інформації про авторське право і про право власності матеріалів, що містяться в матеріалах і копіях. А так само дублювання, спотворення або використання їх на особистих сайтах або в соціальних мережах без дозволу адміністрації сайту.

2.Реєстрація на сайті.

При реєстрації на сайті https://svitkids.com/ , далі "Світ Дитини", ви надаєте нам достовірну інформацію про вас і ваші контактні дані. В результаті процесу реєстрації Ви створюєте логін (mail) і пароль за безпеку яких Світ Дитини не несе відповідальність. Адміністратор сайту може тільки допомогти в його відновленні. Користувач сайту так само несе відповідальність за дії, які здійснюються під його логіном і паролем. У разі втрати даних реєстрації Ви зобов'язуєтеся нам про це повідомити.

В процесі реєстрації на сайті https://svitkids.com користувач дає згоду на отримання розсилок рекламного характеру. У таких розсилках міститься інформація про майбутні акції, заходи і розіграші на сайті https://svitkids.com Користувач у будь-який момент може відписатися від розсилки, звернувшись в службу підтримки або просто перейшовши по вказаному посиланню. Розсилка приходить на вказаний користувачем е- mail або як sms на вказаний номер телефону у вигляді листа.

3.Зворотний зв'язок і коментарі.

Спілкуючись на форумі, звертаючись до менеджерів інтернет магазину, коментуючи товари або роботу сайту https://svitkids.com, користувач відповідальний за те, що залишена ним інформація не є грубою, образливою і принизливою. Не несе в собі злочинного характеру, загрозливого, шкідливого, що зводить наклеп. Пропагуючого заклику до  ненависті,  злочину, війни. Дискримінація за расовою, статевою, релігійною, етнічною, соціальною ознакою. Адміністрації сайту має право витягати і видаляти повідомлення без згоди користувача і використати його на власний розсуд. А так само не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту https://svitkids.com

4. Використання і обробка персональних даних.

Наші користувачі повинні розуміти яка інформація збирається і обробляється, де і як вона повинна застосовуватися. Зареєструвавшись, користувач може переглядати і редагувати інформацію про себе за допомогою "Особистого кабінету". Заборонити прийом у браузері усіх файлів cookie або настроїти сповіщення про відправку цих даних.

За допомогою наданих вами даних адміністраторам сайту https://svitkids.com буде легше і простіше організовувати процес купівлі вами продукції  відповідно до ваших побажань і потреб, постійно оптимізувати, координувати і покращувати роботу. Цю інформацію ми використовуємо для обробки і формування зробленого вами замовлення, доставки і своєчасної оплати товару.  А так само для участі в акціях, розіграшах, опитуваннях, конкурсах, аналізу і оцінки роботи сайту. Для зручності і своєчасному сповіщенні, ми просимо вас надати нам вашу електронну адресу.  Працівники сайту https://svitkids.com гарантують використання вашого електронного ящика тільки для рекламних цілей і тільки з вашої згоди.

5. Відмова від відповідальності.

На сайті https://svitkids.com виставлена продукція наших партнерів. Ми не можемо дати повної гарантії за точність і повноту перенесення кольорів того або іншого виробу. Все залежить від вашого технічного забезпечення. svitkids.com може у будь-який час без повідомлення вносити зміни в матеріали, послуги і ціни, що представлені на сайті svitkids.com У випадки застарівання інформації або ж її недостовірності на сайті Світ Дитини не зобов'язується її оновлювати. Сайт https://svitkids.com ні за яких обставин не несе відповідальності, за будь-який збиток, включаючи збиток від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності.